Intra Hydrocare insanların bireysel ya da toplu olarak kullandıkları tüm alanlarda kullanım için ideal bir dezenfektandır.

Intra Hydrocare’in bireysel veya toplu yaşam alanlarında kullanım alanları

  • Okul, spor salonu, camiler, yurtlar ve huzurevleri
  • Otel, motel, pansiyonlar
  • Uçak, otobüs, minibüs, taksi, tren gibi toplu taşıma araçları 
  • Umumi tuvaletler, hamamlar
  • Alışveriş merkezleri, restoran ve kafeteryalar

Intra Hydrocare’in toplu yaşam alanlarında kullanım yerleri

Binaların taban, tavan, duvar gibi yüzeylerinin dezenfeksiyonu: İnsanların kullanımı sırasında kirlenen yüzeylerde Intra Hydrocare ile güvenli temizlik ve dezenfeksiyon sağlanır.

Binalarda sınıf, oda, mutfak ve çamaşırhanelerin temizlik ve dezenfeksiyonu

Binalarda tuvalet ve banyoların dezenfeksiyonu

Binalarda su sistemlerinde Legionella mücadelesi

Toplu taşıma araçlarının temizlik ve dezenfeksiyonu:

Halk sağlığı alanında büyük risk oluşturan birçok bulaşıcı hastalığın en önemli bulaşma yollarından birisi toplu taşıma araçlarıdır. Her gün binlerce insan tarafından kullanılan araçların içinde bulunan koltuklar ve tutunma yerleri hastalık etkenlerinin bulaşmasında çok etkilidir. Bu yüzden araç içindeki tüm materyallerin belirli periyodlarla temizlenmeleri ve dezenfekte edilmeleri gerekir. Özellikle üst solunum yolu hastalıklarının en çok görüldüğü kış mevsiminde, sindirim yolu problemlerine yol açan hatalıkların görüldüğü her dönemde toplu taşıma araçlarında dezenfeksiyon yapılmalıdır. Intra Hydrocare bu tür alanlarda güçlü ve güvenli dezenfeksiyon sağlar. Intra Hydrocare ile uygulanan hava ve yüzey dezenfeksiyonu organik kirliliğin giderilmesini sağlar ve hastalık bulaşma riskini azaltır.

Tuvaletler ve hamamlarda temizlik ve dezenfeksiyon

Koku giderme:

Umumi tuvaletlerde ve hamamlarda düzenli olarak Intra Hydrocare kullanıldığında organik kirlilik ortadan kaldırılır ve rahatsız edici kokular yok edilir.

Restoran ve kafeteryalarda temizlik ve dezenfeksiyon:

Toplu kullanım alanı olan restoran ve kafeterya gibi ortamlarda kullanılan masa, sandalye, tezgah gibi araçların dezenfekte edilmesinde Intra Hydrocare kullanılır.

Ortamın ve havanın dezenfeksiyonu

Havalandırma sistemlerinin temizlik ve dezenfeksiyonu