Intra Hydrocare sağlık hizmetinin verildiği hastaneler, klinik ve poliklinikler, diş hekimliği klinikleri ve veteriner kliniklerinde bulunan tüm alanlarda kullanım için ideal bir dezenfektandır 

Intra Hydrocare’in kullanım alanları

  • Muayene, tedavi ve operasyon odaları
  • Laboratuvarlar
  • Hasta odaları ve koridorlar
  • Çamaşırhane ve mutfaklar
 

Intra Hydrocare’in kullanım yerleri

Taban, tavan, duvar gibi yüzeylerin dezenfeksiyonu:

Çalışma alanlarındaki yüzeylerde Intra Hydrocare ile güvenli temizlik ve dezenfeksiyon sağlanır.

Kullanılan alet ve ekipmanların dezenfeksiyonu:

Alet ve ekipmanlar kullanıldıkları süre boyunca temas ettikleri materyallerde bulunan mikroorganizmalarla kontamine olurlar. Bu yüzden sık sık temizlenmeleri ve dezenfekte edilmeleri gerekir. Kullanılan tüm alet ve ekipmanlar için Intra Hydrocare sprey veya daldırma yöntemleri ile kullanılır ve mükemmel dezenfeksiyon sağlanır.

Ortamın ve havanın dezenfeksiyonu:

Zararlı mikroorganizmalar bireyler arasında bulaşmaya sebep olarak enfeksiyonların yayılmasını sağlarlar. Bu tür problemleri önlemek için Intra Hydrocare mükemmel bir dezenfektandır.

Nakil araçlarının ve malzemelerinin dezenfeksiyonu:

Hastaların nakli için kullanılan ambulans, tekerlekli sandalye ve sedye gibi araçların temizlik ve dezenfeksiyonunda Intra Hydrocare kullanılır.

İş kıyafetleri ve ayak basma havuzlarında temizlik ve dezenfeksiyon

Havalandırma sistemlerinin temizlik ve dezenfeksiyonu

Su tankları ve su tesisatında temizlik ve dezenfeksiyon:

Su sistemlerinde zamanla oluşan biyofilm tabakası hem tesisatta tıkanıklıklara sebep olur hem de Legionella gibi bazı zararlı mikroorganizmaların sistem içinde üremesine ve çoğalmasına yardım edebilir. Su sisteminde bu tür sorunları önlemek için Intra Hydrocare mükemmel bir dezenfektandır.